NK Kutjevo – NK Kaptol 0:3

21.10.2016

Domaćin je doživio još jedan poraz. Ovaj put je bila bolja momčad iz Kaptola s postignuta 3 pogotka. Kaptol je poveo preko Anušića u 39. minuti. Utakmica je do sredine drugog poluvremena bila ravnopravna, obje momčadi su igrale čvrsto na lopti i u duelima. Priliku za izjednačenje imao je Josip Budimir ali lopta završava na vratnici gostujućeg gola. Nakon toga gostujući igrač V. Pranjić postiže “eurogol” iz blizine korner zastavice. Nakon toga domaća se momčad raspada te dobivaju još jedan gol na kraju utakmice.

KUTJEVO – Igralište ŠRC Kutjevo. Gledatelja 100. Sudac Krtić (Lipik).

STRIJELCI: 0:1 – Anušić (39), 0:2 – V. Pranjić (66), 0:3 – Vidović (79). KUTJEVO: Romić, Hora, Egner (od 55. I. Majstorović), Antunović (od 70. Benić), Jukić, Pačarek, J. Budimir, Šutić, Jakovljević (od 84. Barić), A. Budimir, Kordić (od 46. Jelušić). Trener Stipo Martinović.

KAPTOL: D. Pavić, T. Petraš (od 65. Kljajić), I. Petraš, Ikić, V. Pranjić (od 87. T. Pavić), D. Čakalić, Anušić (od 73. K. Vidović), J. Pavić (od 80. J. Sadilek), B. Sadilek, Mazanik (od 28. Kliček), Matić. Trener Zdenko Mazanik.